MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7931235
nr 793 1235
Stolar
6 st, Barockstil,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:18:23
24/11 10:58:36
700 kr
24/11 12:52:58